Інформаційні матеріали

Вчителям

Детальніше

Журналістам

Детальніше

Держслужбовцям

Детальніше

Військовим

Детальніше

Бібліотекарям

Детальніше

Музейникам

Детальніше

Доповіді

Детальніше

Статті

Детальніше

АнтиМіф

Детальніше

Рубрика містить методичні, інформаційні, візуальні матеріали, присвячені пам’ятним датам, ювілеям історичних подій і складається з 6 розділів – вчителям, журналістам, службовцям, бібліотекарям, музейникам, військовим.

У розділі "Вчителям" пропонуємо методичні рекомендації, презентації, навчальні ігри, відеолекції, листівки, які будуть корисними для підготовки та проведення уроків історії, виховних годин, пам’ятних заходів.

Розділ "Журналістам" стане в нагоді медійникам для підготовки публікацій і передач про історичні події ХХ століття в Україні.

"Службовцям" - це розділ із інформаційними матеріалами до вшанування вагомих дат українського історичного календаря. Матеріалами рекомендуємо послуговуватися фахівцям органів державної влади для підготовки соціальної реклами, виступів і звернень представників влади, відповідних тематичних публікацій у місцевих ЗМІ, змістового наповнення та проведення урочистих заходів.   

Розділ "Бібліотекарям" наповнений інформаційними матеріалами Інституту для організації та проведення в бібліотеках та інших закладах культури тематичних виставок, просвітницьких, патріотично-виховних, урочистих заходів, бібліотечних фестивалів до відзначення пам’ятних дат.

Розділ "Музейникам" - представлений інформаційними довідками,  матеріалами до візуального супроводу експозицій, музейних заходів, методичними посібниками та виставками Інституту.

"Військовим" - розділ, що містить довідкові, візуальні, відео матеріали про військових діячів та події військової історії України ХХ століття.  Інформація буде корисною у справі підвищення історичної грамотності та патріотичного виховання захисників України.