Склад

                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                              Наказ Українського інституту

                                                                                              національної пам’яті

                                                                                              ­­­­04 березня 2020 № 20-адм

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

колегії Українського інституту національної пам’яті

 

Голова колегії:

 

 

 

ДРОБОВИЧ Антон Едуардович

 

голова Українського інституту національної пам’яті

Члени колегії:

 

ТИЛІЩАК Володимир Семенович

 

заступник голови Українського інституту національної пам’яті, заступник голови колегії

 

БЕКІРОВА Гульнара Тасимівна

 

кримськотатарська історикиня, членкиня Українського ПЕН (за згодою)

БОЙЧЕНКО Зоя Олександрівна

 

начальниця Управління популяризаційно-просвітницької роботи

 

БОРЯК Геннадій Володимирович

 

заступник директора, завідувач відділу спеціальних галузей історичної науки та електронних інформаційних ресурсів Інституту історії України НАН України (за згодою)

 

В’ЯТРОВИЧ Володимир Михайлович

народний депутат України (за згодою)

ГАРАНЬ Олексій Васильович

 

науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" (за згодою)

 

ДОВГОПОЛОВА Оксана Андріївна

 

докторка філософських наук, професорка ОНУ ім. Мечникова (за згодою)

ІВАНЧЕНКО Наталія Петрівна

 

начальниця Управління інституційного забезпечення політики національної пам'яті

 

КОГУТ Андрій Андрійович

 

директор галузевого Державного архіву Служби безпеки України (за згодою)

 

КУЛИК Ігор Михайлович

 

директор Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті (за згодою)

 

ПОШИВАЙЛО Ігор Володимирович

 

генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності (за згодою)

РЯБЕНКО Сергій Дмитрович

 

начальник відділу правового забезпечення

 

САВИЦЬКА Ольга Іванівна

 

начальниця відділу управління персоналом та документообігу

 

СНІГИР Олена Валентинівна

 

завідувачка відділу Національного інституту стратегічних досліджень (за згодою)

 

СТАСЮК  Олеся Олександрівна

 

генеральна директорка Національного музею Голодомору – геноциду  (за згодою)

 

ФАЙЗУЛІН Ярослав Миколайович

 

начальник Управління наукового забезпечення політики національної пам’яті

 

ШАПОВАЛ Юрій Іванович

 

доктор історичних наук, керівник Центру історичної політології (за згодою)

ШЕРЕМЕТА Святослав Петрович

відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій (за згодою)

 

 

                                     Секретар колегії:

                                     СІЛЕЦЬКА Аліса Василівна                  провідний консультант Сектору організаційно-аналітичного забезпечення