Апарат Інституту

Структура апарату Українського інституту національної пам’яті

 

Назва посади

Прізвище, ім'я, по-батькові

Контакти

Керівництво

Голова

Дробович Антон Едуардович

044 253-15-63

Перший заступник голови

Ярмистий Максим Миколайович

044 253-15-63

Заступник голови

Тиліщак Володимир Семенович

044 253-15-63

Управління наукового забезпечення політики національної памяті

Начальник управління Файзулін Ярослав Миколайович

044 290-21-97

Відділ аналізу тоталітарних режимів

Заступник начальника управління – начальник відділу Яременко Вікторія Миколаївна 044 290-21-98
Головний спеціаліст Огієнко Віталій Іванович 044 290-21-97
Головний спеціаліст Бака Віталій Олександрович 044 290-21-97
Головний спеціаліст Каретніков Ігор Геннадійович 044 290-25-89

Відділ аналізу українського державотворення

Начальник відділу

 

 

Головний спеціаліст Короленко Богдан Анатолійович

044 290-25-89

Головний спеціаліст Майоров Максим Віталійович 044 290-25-89
Головний спеціаліст Крупник Любов Орестівна 044 290-21-97

Сектор методичної роботи

Завідувач сектора

Байкєніч Ганна Василівна 044 290-25-88
Головний спеціаліст

 

 

Управління інституційного забезпечення політики національної пам’яті

Начальник управління Іванченко Наталія Петрівна

044 290-80-16

Відділ обліку та збереження місць пам’яті

Заступник начальника управління – начальник відділу Подобєд Павло Костянтинович

044 290-28-38

Головний спеціаліст Булгаков Володимир Вікторович

044 290-28-38

Головний спеціаліст Куценко Владислав Олегович

044 290-28-39

Відділ музейної справи

Начальник відділу Гайдукевич-Качуро Анастасія Віталіївна 044 290-80-16
Головний спеціаліст Омельчук Вікторія Володимирівна

044 290-80-16

Сектор обліку та збереження усних джерел

Завідувач сектора Ковтунович Тетяна Василівна 044 290-80-16
Головний спеціаліст Привалко Тетяна Вікторівна 044 290-25-88

Сектор забезпечення взаємодії з підвідомчими закладами та установами

Завідувач сектора    
Головний спеціаліст Лук’янець Олексій Анастасович 044 290-25-88
Управління популяризаційно-просвітницької роботи
Начальник управління Бойченко Зоя Олександрівна 044 290-80-17
Відділ організації заходів
Заступник начальника управління – начальник відділу    
Головний спеціаліст Бойко Тетяна Іванівна 044 290-80-17
Головний спеціаліст Поліщук Володимир Андрійович 044 290-80-17
Головний спеціаліст Полонська Ірина Віталіївна 044 290-80-17
Відділ популяризаційної роботи
Начальник відділу Слобожаніна Наталія Петрівна 044 290-80-17
Головний спеціаліст Позняк-Хоменко Наталія Вікторівна 044 290-80-17
Головний спеціаліст    
Управління комунікації та інформаційно-аналітичного забезпечення
Начальник управління Снігир Олена Валентинівна 044 290-28-01
Відділ комунікації та зв’язків із ЗМІ
Начальник відділу    
Головний спеціаліст Мізерна Вікторія Петрівна 096 248 31 71
Головний спеціаліст Чорний Ігор Вадимович 096 248 31 71
Головний спеціаліст Капшученко-Шумейко Юлія Петрівна 044 290-28-01
Провідний консультант Лавренчук Лариса Іванівна 044 290-80-17
Відділ інформаційного та організаційно-аналітичного забезпечення
Начальник відділу Полтавець Оксана Миколаївна 044 253-15-63
Головний спеціаліст Блейчик Сергій Леонідович 044 253-15-63
Провідний консультант Сілецька Аліса Василівна 044 253-15-63
Відділ фінансово-бухгалтерського та технічного забезпечення
Начальник відділу    
Заступник начальника відділу Гулей Тетяна Василівна 044 290-28-04
Головний спеціаліст Василенко Ганна Олегівна 044 290-28-04
Головний спеціаліст Черкас Тетяна Григорівна 044 290-28-04
Головний спеціаліст Марковська Юлія Василівна 044 290-28-04
Прибиральник службових приміщень Тонковид Валентина 044 290-28-04
Прибиральник службових приміщень Білоус Людмила Петрівна 044 290-28-04
Водій автотранспортних засобів Гуцал Володимир Олександрович 044 290-28-04
Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Слободян Ігор Антонович 044 290-28-04
Відділ управління персоналом та документообігу
Начальник відділу Савицька Ольга Іванівна 044 299-04-65
Головний спеціаліст Пархоменко Тетяна Захарівна 044 299-04-64
Головний спеціаліст Ленів Назарій Васильович 044 299-04-64
Головний спеціаліст Войцешина Наталія Іванівна 044 299-04-64
Відділ правового забезпечення
Начальник відділу    
Головний спеціаліст Кулик Роман Вікторович 044 290-80-16
Головний спеціаліст Гоменюк Іван Володимирович 044 290-80-16
Головний спеціаліст Павлик Сергій Сергійович 044 290-28-04
     
Головний спеціаліст з питань запобігання корупції Залізняк Віталій Анатолійович 044 290-28-03
Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту Ковальчук Марія Василівна 044 290-28-01
Управління забезпечення реалізації політики національної пам’яті в регіонах
Начальник управління    
Сектор координації роботи територіальних органів

Завідувач сектора

Охрімчук Олена Миколаївна 044 290-25-88
Західний міжрегіональний відділ
Начальник відділу    
Головний спеціаліст Бондарук Лариса Василівна 050 444-48-81
Одеса, Миколаїв, Херсон, АР Крим Південний міжрегіональний відділ  
Начальник відділу Гуцалюк Сергій Борисович 097 921-40-22
Головний спеціаліст Городилов Олександр Сергійович 066 479-00-95
Головний спеціаліст Громович Уляна Олександрівна 096 952-90-36
Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Кропивницький Південно-східний міжрегіональний відділ  
Начальник відділу Кочергін Ігор Олександрович 067 976-99-28
Головний спеціаліст Дуб Станіслав Костянтинович 098 488-07-58
Харків, Чернігів, Полтава, Суми, Луганськ Північно-східний міжрегіональний відділ  
Начальник відділу Тахтаулова Марія Юріївна 068 419-27-02
Головний спеціаліст Бутко Сергій Володимирович 067 460-28-20
Головний спеціаліст Горобець Сергій Михайлович 066 281-42-86
Головний спеціаліст Пустовгар Олег Миколайович 066 332-30-91
Головний спеціаліст Зуб Едуард Іванович 096 591-32-36
Вінниця, Черкаси, Житомир, Хмельницький,Чернівці, Київська область Центральний міжрегіональний відділ  
Начальник відділу Галайко Богдан Миколайович 097 986-31-44
Головний спеціаліст Серветнік Олексій Олексійович 097 677-64-26