Банерна виставка «30 (к)років до Незалежності по-харківськи»

Банерна виставка «30 (к)років до Незалежності по-харківськи»

24 серпня, о 16:00, Північно-Східний відділ Українського інституту національної пам’яті та Харківський літературний музей відкривають спільну виставку «30 (к)років до Незалежності по-харківськи»

Де: садочок Харківського літературного музею

«30 (к)років до Незалежності по-харківськи» – це розповідь проілюстрована фотографіями з персональних архівів безпосередніх учасників подій. Попри усі нарікання на відсутність єдності українства, окремі обличчя ми зможемо бачити на банерах і кінця 1980-х і, середини 2000-х, аж до сьогодення. Це є безпрецедентним свідченням того, що заради мети, спільного майбутнього, опору несправедливості та ворогу, незважаючи на те, що ми різні – за мовою, віком, конфесійною приналежністю тощо –здатні ефективно взаємодіяти навіть у дуже несприятливих обставинах. Адже Харків не завжди є комфортним містом для плекання національної ідентичності, – коментує авторка ідеї, начальниця Північно-Східного відділу УІНП Марія Тахтаулова.

Виставка експонуватиметься у з 24 серпня по 24 вересня.  Але звертаємо увагу на необхідність мати при собі засоби індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції.