Інформаційні матеріали

Вчителям

Детальніше

Журналістам

Детальніше

Держслужбовцям

Детальніше

Військовим

Детальніше

Бібліотекарям

Детальніше

Музейникам

Детальніше

Рубрика містить методичні, інформаційні, візуальні матеріали, присвячені пам’ятним датам, ювілеям історичних подій і складається з 6 розділів – вчителям, журналістам, службовцям, бібліотекарям, музейникам, військовим.

У розділі "Вчителям" пропонуємо методичні рекомендації, презентації, навчальні ігри, відеолекції, листівки, які будуть корисними для підготовки та проведення уроків історії, виховних годин, пам’ятних заходів.

Розділ "Журналістам" стане в нагоді медійникам для підготовки публікацій і передач про історичні події ХХ століття в Україні.

"Службовцям" - це розділ із інформаційними матеріалами до вшанування вагомих дат українського історичного календаря. Матеріалами рекомендуємо послуговуватися фахівцям органів державної влади для підготовки соціальної реклами, виступів і звернень представників влади, відповідних тематичних публікацій у місцевих ЗМІ, змістового наповнення та проведення урочистих заходів.   

Розділ "Бібліотекарям" наповнений інформаційними матеріалами Інституту для організації та проведення в бібліотеках та інших закладах культури тематичних виставок, просвітницьких, патріотично-виховних, урочистих заходів, бібліотечних фестивалів до відзначення пам’ятних дат.

Розділ "Музейникам" - представлений інформаційними довідками,  матеріалами до візуального супроводу експозицій, музейних заходів, методичними посібниками та виставками Інституту.

"Військовим" - розділ, що містить довідкові, візуальні, відео матеріали про військових діячів та події військової історії України ХХ століття.  Інформація буде корисною у справі підвищення історичної грамотності та патріотичного виховання захисників України.