Виставка «Кожен із нас — воїн»

Виставка «Кожен із нас — воїн» — це спільний проєкт Сил територіальної оборони Збройних Сил України та Українського інституту національної пам’яті. Уперше вона відкрилася 22 серпня 2022 року на Контрактовій площі в Києві.

Банерна експозиція містить світлини бійців Сил територіальної оборони ЗСУ та історії людей, які боронять Україну. Частина банерів також розповідають про історичну тяглість національного спротиву українців.

Мета проєкту — наголосити, наскільки важлива готовність захищати свій дім і свою країну. Виставка робить це через висвітлення ролі Сил територіальної оборони у захисті України в перші місяці повномасштабного російського вторгнення.

24 лютого 2022 року українці почали масово ставати до лав Сил територіальної оборони — лише за перший місяць приєдналось понад 110 тисяч осіб. Люди, різні за віком, статтю та досвідом, взяли до рук зброю. З перших днів війни вони брали участь в обороні Києва, Харкова, Сум, Чернігова та інших міст. І зараз бійці Сил ТрО захищають наші кордони, воюють на передовій. У цивільному житті більшість із них не були професійними військовими – це люди різних професій, які відклали свої справи і стали на захист України. За пів року повномасштабної російсько-української війни більшість оборонців пройшли шлях від цивільної людини до воїна.

Автори виставки: Володимир Тиліщак, Наталія Слобожаніна, Наталія Позняк-Хоменко, Леся Бондарук, Ігор Кочергін, Андрій Зелінський, Іванна Кобєлєва, Євген Ординський, Оксана Монастирська, Олексій Макухін, Ірина Буланенко, Оксана Яновська. Світлини Олега Пальчика.

Партнер: Міністерство культури та інформаційної політики України.

PDF-файл для перегляду банерів онлайн – унизу сторінки.

За посиланням можна завантажити банери у якості для друку.

Завантажити електронний варіант для перегляду

«Кожен із нас — воїн». PDF-формат