Запрошуємо до обговорення проєкту Антикорупційної програми УІНП на 2023-2025 роки

Антикорупційна програма Українського інституту національної пам’яті – це стратегічний документ, який визначає напрямки діяльності Інституту для розбудови доброчесної організації та мінімізації корупційних ризиків.

Українському інституту національної пам’яті важливо почути думку громадськості під час обговорення Антикорупційної програми Інституту. Тому запрошуємо надати пропозиції, зауваження до її проекту і прийняти участь у її публічному обговоренні.

Публічне обговорення відбудеться: 20 грудня 2023 року о 14:00 год. у формі онлайн-конференції (з використанням інтернет-платформи ZOOM).

Письмові зауваження та пропозиції до проекту Антикорупційної програми Українського інституту національної пам’яті та заявки для участі у публічному обговоренні просимо надсилати до 19 грудня 2023 року на адресу електронної пошти Інституту : zapcor@memory.gov.ua.

Запропоновані пропозиції та зауваження до проекту антикорупційної програми Інституту повинні бути:

- у письмовій формі (у машиночитаному форматі);

- відповідати пункту 1 розділу V Методології управління корупційними ризиками, затверджена наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2022 року  за № 219/37555.

Для приєднання до обговорення Антикорупційної програми слід надіслати на електронну адресу zapcor@memory.gov.ua.:

  • прізвище, ім’я, по-батькові;
  • резюме або пояснення, викладене в довільній формі, про досвід в антикорупційній діяльності а бо у сфері діяльності Українського інституту національної пам’яті;
  •  зауваження і пропозиції до проекту Антикорупційної програми Інституту.

Контактна особа – Уповноважений з питань запобігання корупції Володимир Юрист, телефон + 380 (044) 290–28–03.