Антон Дробович

Голова Українського інституту національної пам’яті

Антон Дробович

Декларація

Контактна інформація:

Години прийому громадян:

  • кожної п'ятниці:
  • з 09.00 до 11.00
  • за попереднім записом

Біографія

Голова Українського інституту національної пам’яті – Антон Дробович

У 2010 році закінчив Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Філософія», магістр філософії.

З 2010 до 2019 року працював асистентом, викладачем та доцентом на кафедрах культурології та філософської антропології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У 2012-2013 роках працював журналістом, а потім керівником аналітичного відділу інформаційного агентства «Наголос».

У 2013-2016 роках працював помічником генерального директора, а потім керівником Служби стратегії музейного планування та розвитку НКММК «Мистецький Арсенал».

У 2014 році захистив дисертацію за спеціальністю «Філософія культури, філософська антропологія» на тему «Гедоністичний дискурс як феномен європейської культури: філософсько-антропологічний аналіз».

У 2016 році працював радником Міністра освіти і науки України.

У 2017-2019 був менеджером з комунікацій, а потім експертом з питань освіти і культури Інституту суспільно-економічних досліджень.

У 2017 році став випускником лідерського семінару «Цінності та суспільство» Aspen Institute Kyiv. 

В 2018 році здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, а також закінчив програму «Good Governance» Школи управління Українського Католицького Університету та програму «Rethinking the culture of tolerance. Groups, Conflicts, and Reconciliation» University of Milano-Bicocca.

У 2019 році працював керівником освітніх програм Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Автор понад 50 наукових публікацій, а також п’яти освітніх курсів та програм з філософії, культурології та історії культури. Опублікував ряд експертних матеріалів на тему соціального розвитку, освіти та культури для провідних українських ЗМІ.

У листопаді-грудні 2019 року пройшов конкурс на посаду Голови Українського інституту національної пам’яті та був призначений на неї Кабінетом Міністрів України 11 грудня 2019 року.