Анонс. Літня школа для вчителів історії

У межах меморандуму про співпрацю Українського інституту національної пам’яті та чеської громадської організації «Асоціація з міжнародних питань» відбудеться літня школа «Навчання через дослідження», яка буде присвячена дослідницькому методу у викладанні історії. Цільова аудиторія: вчителі історії закладів загальної середньої освіти України.

Коли: 6-9 червня 2024 року

Де: Львів

Для участі в літній школі організатори пропонують претендентам пройти конкурсний відбір. Для цього слід здійснити реєстрацію за посиланням і завантажити технологічну карту власного проєкту з використанням методу дослідницького навчання. Заповнити реєстраційну форму необхідно до 15 травня 2024 року.

Оголошення результатів відбору планується 22 травня 2024 року. Відібраним учасникам (30 осіб) буде надіслано офіційне запрошення. Дорожні витрати, проживання й перебування на літній школі покриває чеська громадська організація «Асоціація з міжнародних питань».

Після проходження літньої школи кожен її учасник до 1 жовтня 2024 року має подати до друку власну методичну розробку для публікації у збірці.

У разі виникнення питань звертайтеся до Олени Нестеренко, proekti@amo.cz.