«Незалежність – це ми!» УІНП розпочинає інформаційну кампанію до головного свята країни

«Незалежність – це ми!» УІНП розпочинає інформаційну кампанію до головного свята країни

До 29-ї річниці Незалежності, яку відзначатимемо 24 серпня, Український інститут національної пам'яті підготував серію соціальних плакатів, щоб нагадати: уже третє десятиліття поспіль ми всі творимо вільну Україну. Якою вона є сьогодні та буде в майбутньому – залежить від кожного з нас.

Художнє рішення для восьми постерів, що увійшли до серії, розробив відомий український художник Андрій Єрмоленко. Упродовж тижня до Дня Незалежності Інститут поступово публікуватиме плакати в соціальних мережах «Фейсбук», «Твіттер», «Інстаграм». Заохочуємо ділитися ними на своїх сторінках, додавати тематичні обкладинки до свого профілю.

Плакати з серії також стали основою для соціальної реклами по всій Україні.

«Цього року ми відзначаємо 29-ту річницю проголошення незалежності України та водночас входимо у ювілейний рік, упродовж якого маємо належно підготуватися до 30-річчя, зібратися з думками та зрозуміти, чого досягли як суспільство, порадіти поступу й означити виклики. Це одна з причин, чому цього року ми хотіли нашою соціальною кампанією акцентувати на тому, що успіхи та звершення вільної України не є чимось ефемерним й абстрактним, але навпаки – сумою конкретних перемог і досягнень кожного з нас. Ми всі творимо образ незалежної України, всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ», – говорить голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович.

Гасло інформаційної кампанії – «Незалежність – це ми!». Основними образами проєкту – а це лікарі, військові, вчителі, діти та молодь, закохані пари та люди у віці – ми намагалися, з одного боку, знайти те, що промовляє до кожного, а з іншого – звернути увагу на тих, від кого зараз безпосередньо залежить здоров’я, безпека, майбутнє країни.

Інформаційні матеріали до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Нагадаємо, що День Незалежності відзначається на честь ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цим документом Україна відновила свій суверенітет. Адже державність на українських землях має тисячолітню традицію. А під час Української революції 1917-1921 років українці, хай і ненадовго, реалізували кількасотлітню мрію про свою незалежну державу.

Проголошенню незалежності передувало прийняття Декларації про державний суверенітет України, 30-ту річницю якого відзначали 16 липня.