Лекція Володимира Тиліщака «1932-1933: Як голодом вбивали Україну?»

15 листопада о 18:30 запрошуємо на лекцію історика, дослідника Голодомору, заступника Голови Українського інституту національної пам'яті Володимира Тиліщака «1932-1933: Як голодом вбивали Україну?».

Голодомор – це не лише страшна трагедія, що забрала мільйони людських життів. Це також соціальна інженерія, метою якої було змінити ментальність та ідентичність десятків мільйонів людей.Дізнатися більше про те:

  • Чому став можливим Голодомор?
  • Чому більшовики вбивали голодом Україну?
  • Якою була мета Сталіна?
  • Як вбивали голодом та як «замітали» сліди злочину?
  • Чи досягнув Сталін мети?

пропонуємо вам на лекції Володимира Тилішака, який підготував ґрунтовне пояснення цих тез.

У рамках заходу Володимир Тиліщак також презентує нові видання Українського інституту національної пам’яті: «Людяність у нелюдяний час» (книга про праведні діяння в роки Голодомору, упорядники – Володимир Тиліщак, Вікторія Яременко), збірник спогадів свідка Голодомору Анастасії Лисивець «Скажи про щасливе життя…» та «Репресовані» щоденники. Голодомор 1932-1933 років в Україні» (упорядкування, вступна стаття, загальна редакція – Ярослав Файзулін).

Вхід на захід вільний, проте потрібна попередня реєстрація за посиланням – http://bit.ly/2WTAcIY.

Події відбудуться традиційно в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану, Київ, Майдан Незалежності, 2.

Захід організовано Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності.