Після офіційного початку головування Естонії у Раді Безпеки ООН, голови МЗС Естонії та України Урмас Рейнсалу та Дмитро Кулеба домовилися спільно докладати зусиль задля протидії поширенню Росією спотворених історичних фактів, зокрема, щодо річниці завершення Другої світової війни. Поки триває зовнішньополітична боротьба за об’єктивний історичний наратив, не може припинятися експертна дискусія, яка робить свій внесок у побудову мирного та справедливого сприйняття історії.
Як історія може стати інструментом для примирення та стабільності, а не зброєю? Що зробити для того, щоб історія лише посилювала національну стійкість, а не загрожувала їй?
Дискусія відбудеться: 29 травня 2020 року, 12.00 – 13.30
Дивитися можна: YouTube-канал ІА “Укрінформ” або Facebook-сторінка Українського інституту національної пам'яті
Питання до обговорення:
Запрошені учасники:
Модератор – Дмитро Теперік, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS).
Організатор: Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS) в межах програми "Стійка Україна".
Для довідки:
Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS) є провідним аналітичним центром в Естонії та спеціалізується на тематиці оборони, безпеки та зовнішньої політики.
Програма "Стійка Україна" має на меті впровадження стандартів виміру стійкості суспільства та постійне вдосконалення цієї системи, відповідно до актуальних чинників та процесів. Команда програми готує до публікації власне дослідження зі стану в інформаційній, комунікаційній та кібербезпеці у Південно-Східній Україні. Ця програма впроваджується Міжнародним центром оборони та безпеки (ICDS) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.
За додатковою інформацією звертайтеся: +380506953573 – Ілля Мірошкін, координатор програми "Стійка Україна".