«Де б ти не був – вшануй!». Закликаємо 23 листопада вшанувати пам'ять жертв Голодомору!

У кремлівській в'язниці, шкільному класі, в лікарняній палаті, на футбольному полі, у майстерні взуття чи за кермом автівки – де би ти не був 23 листопада о 16:00 – вшануй запаленою свічкою пам’яті тих, кого убив Голодомор 1932–1933 років. 

Презентуємо четвертий соціальний відеоролик, знятий минулого року Young&Hungry Production за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України та за участі Українського інституту національної пам’яті і Центру досліджень визвольного руху.

Завантажити відеоролик у високій якості можна за посиланнямhttp://bit.ly/2OsaUxH. Також є можливість завантажити усі чотири відеоролики та їхні скорочені версії для телебачення (посилання) та аудіо-доріжку радіо (посилання).

Як пояснює автор ідеї і сценарист відеороботи «Де б ти не був» Омелян Ощудляк: «Важливо підтримувати традицію пам'яті і тому основне завдання цього ролика – показати модель поведінки, як кожен може долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору. Ми хочемо, щоб люди подумали: «О, до речі, а ми ж теж так можемо робити!».

Нагадуємо, 23 листопада у День пам’яті жертв голодоморів на території Національного музею Голодомору-геноциду пройдуть жалобні заходи.

Запрошуємо усіх доєднатися та спільно вшанувати пам’ять вбитих голодом. 

Початок заходів о 15:00.

Національний музей Голодомору-геноциду (вулиця Лаврська, 3).

Вхід вільний.

Участь у заході візьмуть: Президент України, вищі посадові особи держави, очільники українських церков, представники дипломатичного корпусу, громадськість.

О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться Акція «Запали свічку пам’яті!». Українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам'яті у себе на вікнах чи біля меморіалів Голодомору.

Пам’ятні заходи пройдуть також по всій країні.

Український інститут національної пам’яті закликає медіа розмістити символ пам'яті – свічку або знак Голодомору – в ефірах, на сайтах та на шпальтах видань.

Соціальну рекламу, розроблену Українським інститутом національної пам’яті, можна завантажити за посиланням - http://bit.ly/2qUKxbE.