Депутати Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області перейменовано 11 вулиць і провулків у населених пунктах громади. Назви об’єктів топонімії змінили у селах Сергіївка, Новоселівка та Розбишівка.
У Сергіївці перейменовано наступні вулиці та площа
У селі Новоселівка перейменовано наступні вулиці та провулки
У селі Розбишівка перейменовано наступні вулиці та провулки
Депутати Котелевської селищної ради Миргородського району Полтавської області перейменовано 11 вулиць і провулків у населених пунктах громади. Назви об’єктів топонімії змінили у селіщі Котельва та селах Деревки і Більськ.
У Котельві перейменовано наступні вулиці та провулки
У селі Деревки перейменовано наступні вулиці
У селі Більськ перейменовано вулицю Мічуріна на Петра Гавриша.
До Верховної Ради України надіслано пропозиції про перейменування трьох сіл у Полтавській області. Перейменування відбуваються в межах політики позбавлення радянської тоталітарної та російської імперської спадщини.
Так село Чкалове Кобеляцької громади місцеві депутати пропонують перейменувати на Єднання. Представники Великосорочинської громади запропонували Верховній Ради перейменувати село Декабристів на Мирне. А депутати Лубенської громади надіслали на розгляд парламенту перейменування села Червоні Пологи на Пологи.
8 лютого у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі, співробітник Центрального міжрегіонального відділу УІНП Олексій Серветнік провів просвітницький захід для викладачів та студентів.
Під час заходу, співробітник Інституту зазнайомив учасників з передумовами, перебігом та значенням бою під Крутами між українськими захисниками та московсько-більшовицькими загарбниками 29 січня 1918 року.
13 лютого перед студентами Історичного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського із лекцією «Деокупація свідомості в умовах сучасної російсько-української війни» виступив співробітник Центрального міжрегіонального відділу УІНП Олексій Серветнік.
Лектор акцентував увагу слухачів на головних завданнях роботи Інституту в умовах сучасної російсько-української війни, детально охарактеризував її видавничу та культурно-просвітницьку діяльність. Лекція супроводжувалася цікавими відео презентаціями, в яких відображені різні напрямки роботи УІНП.