У 2015 році у межах проєкту «Майдан: усна історія» було започатковано серію друкованих видань.
Першою побачила світ книга «Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності». У книзі історію Революції гідності розповідають 45 осіб із різних кіл протестного середовища, які були учасниками подій. Книга висвітлює структуру Майдану та масштаби його самоорганізації.
Другу збірку – «Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах» – склали спогади митців, які брали участь у подіях Революції гідності та фіксували все, що відбувалося, у своїх мистецьких творах і проєктах. Видання побачило світ у 2016 році.
У березні 2015 року було розпочато збір спогадів про події Революції гідності в областях. До цього долучилися місцеві науковці, викладачі, музейники та архівні працівники, які мали досвід усноісторичного інтерв’ювання.
Було записано 415 відео- чи аудіоінтерв’ю у 22 обласних центрах, а також у Дрогобичі, Теребовлі, Умані, Кривому Розі, Бердичеві. Спогади про події, що відбувалися в Криму та на окупованих територіях Луганської і Донецької областей, було записано безпосередньо в Інституті.
На основі цих записів було сформовано третій випуск серії: «Майдан від першої особи. Регіональний вимір». Він складається з двох частин. До першої частини, виданої у 2017 році, увійшли спогади людей із регіонів від Автономної Республіки Крим до Луганської області (в алфавітному порядку). До другої 2018 року – від Львівської до Чернігівської областей.