МАЙДАН ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ. РЕГІОНАЛЬНИЙ ВИМІР. ВИПУСК 3, ЧАСТИНА 1

Цей збірник є продовженням серії видань, здійснених Українським інститутом національної пам’яті у рамках проекту «Майдан: усна історія». Серія отримала назву «Майдан від першої особи», і попередні її випуски — «45 історій Революції Гідності» (2015) та «Мистецтво на барикадах» (2016) — містять спогади про київські події зими 2013–2014 років. Але у той час масовими протестними акціями було охоплено багато міст і сіл нашої країни, тож цей збірник — зі спогадами про події Майдану в регіонах — став логічним продовженням серії.

Щоб збірник не вийшов надміру громіздким, адже він мав складатися з 25 розділів — за кількістю регіонів, було прийнято рішення формувати кожен розділ з приблизно однакового обсягу матеріалу. Залежно від того, скільки осередків в області займалися збором спогадів, кількість інтерв’ю у кожному розділі варіювалася — від 8 до 12. Відбір спогадів здійснювали інтерв’юери. Добиралися оповіді найбільш змістовні та цікаві, при цьому також було важливо, щоб їх автори по змозі представляли різні середовища протестного руху.
У збірнику розділи подано за назвами областей, розташованими в алфавітному порядку. До цієї, першої, частини увійшли регіони починаючи від Автономної Республіки Крим до Луганської області. Решту областей буде представлено у другій частині.

Долучення  
maidan-3-color-low.pdf  
Обкладинка.jpg  
maidan-3-color_1.epub