Життя переможе: 24 квітня виповнилося два місяці, як Україна протистоїть повномасштабній агресії Росії

Життя переможе: 24 квітня виповнилося два місяці, як Україна протистоїть повномасштабній агресії Росії

24 квітня християни східного обряду відзначають одне з найголовніших християнських свят у році – Пасху, Воскресіння Ісуса Христа. Цього ж дня виповнюється два місяці, як Україна героїчно відстоює свою свободу, незалежність та ідентичність у повномасштабній війні з Росією.

У загальнолюдському вимірі світле свято Великодня – про перемогу життя над смертю, правди над брехнею, надії над безнадією, самопожертви, добра і любові над позірною силою.

Це те, що проявляється у сміливій боротьбі українців, які, згуртувавшись, не побоялися протистояти агресору сам-на-сам у момент, коли ніхто включно з союзниками України не вірив у нашу перемогу в цій битві.

Наша смілива боротьба з темрявою диктатури, яку російський режим намагається поширити світом, допомагає іншим долати страх – перед злом, тоталітаризмом, брехнею і навіть смертю.

Путінська Росія прагнула «деукраїнізувати Україну», знищивши саму ідею бути українцем, позбавивши нас права бути тими, ким ми є, права на саме життя. Ми ж своєю боротьбою, сміливістю і стійкістю повертаємо світову спільноту до фундаментальних цінностей і показуємо, що лише такий світ життєздатний. Зло ж приречене на поразку. Навіть якщо ця поразка станеться не завтра – життя переможе.

Саме під таким гаслом «Життя переможе» 24 квітня мовитиме національний марафон єдиних новин, який координується Міністерством культури та інформаційної політики

Тематична візуалізація та відео