4 вересня "Хорея Козацька" презентує пісні Української революції 1917-1921 років у Харкові

4 вересня "Хорея Козацька" презентує пісні Української революції 1917-1921 років у Харкові

У Харкові відбудеться концерт «Хореї Козацької» із презентацією музичного альбому «Пісні Української революції».


4 вересня, 18.30

м.Харків, вул. Римарська, 21

Харківська філармонія

(органна зала)

Живий звук

Вхід вільний

«Пісні Української революції» - це спільний проект Українського інституту національної пам’яті, народного артиста України Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька», присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 років. 

Серед авторів текстів та композиторів творів - класики української культури: Павло Тичина, Христя Алчевська, Олександр Олесь, Роман Купчинський, Ярослав Ярославенко, Михайло Гайворонський, Олександр Кониський та інші. 

Твори, що увійшли до альбому "Пісні Української революції" – це частка моєї тридцятилітньої праці пошуку правдивих музичних пам'яток про ту, унікальну своїм національним пробудженням, епоху. Усі ці твори були активно співані на великих і малих сценах України в часі 1917-21 років. Їх співали на воєнних позиціях, на шикуванні  військ; вони співались кобзарями, артистами-бандуристами, оперними співаками, просвітянськими, військовими, студентськими хорами, Українською Республіканською Капелою та Українським Національним Хором. Багато творів були забуті і не звучали в Україні майже століття”, - розповідає музикант, кобзар, лідер гурту «Хорея Козацька» Тарас Компаніченко.

Завантажити альбом можна на сайті Українського інституту національної пам'яті https://bit.ly/2M7quQS

Організатор заходу: Український інститут національної пам’яті.

Партнери: Харківська обласна адміністрація, UA: Харків, KharkivToday.