Українсько-німецькі історичні діалоги: третій семінар «Роль ОУН-УПА в Другій світовій війні»

Українсько-німецькі історичні діалоги: третій семінар «Роль ОУН-УПА в Другій світовій війні»

Триває проєкт «Українсько-німецькі історичні діалоги», який Український інститут національної пам’яті реалізовує спільно з німецькою громадською організацією Bamberg:UA. У межах проєкту у вересні-жовтні 2021 року передбачені  чотири зустрічі-діалоги (семінари) на тему «Україна у Другій світовій війні: непроговорена історія».

Третій онлайн-семінар у межах проєкту присвячений темі «Роль ОУН-УПА в Другій світовій війні». Запрошеними спікерами семінару є доктор Іван Патриляк та доктор Кай Штруве.

Коли: 25 вересня,  з 12:00 до 13:30 за українським часом та з 11:00 до 12:30 за німецьким часом.

Для участі у семінарі потрібно зареєструватися за цим посиланням (https://forms.gle/f6CN9Tfm7nqEvJ9r8) *. Лише зареєстровані учасники отримають зум-посилання на подію.

Семінар передбачає 30 хвилин на вільну дискусію, під час якої слухачі зможуть ставити запитання та висловлювати свої коментарі у межах теми семінару.

Іван Патриляк – доктор історичних наук (Київ), професор, декан історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Кай Штруве – доктор філософських наук, науковий співробітник в Інституті історії Галле-Віттенберзького університету імені Мартіна Лютера. Фахівець у питаннях, пов’язаних із подіями в Західній Україні у часи Другої світової війни, з діяльністю ОУН та її співпрацею з Третім Райхом.

* Реєструючись, ви даєте згоду на обробку ваших даних. Організатори беруть на себе зобов’язання жодним чином не поширювати зібрану інформацію.