Українсько-німецькі історичні діалоги: четвертий семінар «Голокост на території України»

Українсько-німецькі історичні діалоги: четвертий семінар «Голокост на території України»

Триває проєкт «Українсько-німецькі історичні діалоги», який Український інститут національної пам’яті реалізовує спільно з німецькою громадською організацією Bamberg:UA. У межах проєкту у вересні-жовтні 2021 року проходять  чотири зустрічі-діалоги (семінари) на тему «Україна у Другій світовій війні: непроговорена історія».

Четвертий, завершальний, онлайн-семінар в межах проєкту присвячений темі «Голокост на території України». Запрошеними спікерами семінару є Ігор Щупак та доктор Дітер Поль.

Коли: 2 жовтня, з 12:00 до 13:30 за українським часом та з 11:00 до 12:30 за німецьким часом.

Формат передбачає 30 хвилин на вільну дискусію, під час якої слухачі зможуть ставити запитання та висловлювати свої коментарі в межах теми семінару.

Для участі у семінарі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/f6CN9Tfm7nqEvJ9r8. Усі зареєстровані учасники отримають зум-посилання на онлайн-семінар.

Ігор Щупак – кандидат історичних наук, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», директор Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» у Дніпрі.

Дітер Поль – професор сучасної історії Альпійсько-адріатичного університету Клаґенфурта (Австрія). Працював спікером дорадчої ради Віденського інституту Симона Візенталя та членом виконавчої ради Європейської дослідницької інфраструктури з вивчення Голокосту (2009–2019 рр.). Нині є спікером науково-консультативної ради Німецької комісії військових поховань (Volksbund deutscher Kriegsgräberfürsorge).

* Реєструючись, ви даєте згоду на обробку ваших даних. Організатори беруть на себе зобов’язання жодним чином не поширювати зібрану інформацію.