11 грудня назвуть переможців конкурсу "Моя країна гідності"

11 грудня назвуть переможців конкурсу "Моя країна гідності"

11 грудня о 17:00 у палаці культури міста Луцька відбудеться оголошення результатів конкурсу "Моя країна Гідності" у межах Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського.

На конкурс відеопроектів надійшло 13 заявок із різних регіонів України. Кожне надіслане відео вирізняється авторським підходом і креативністю. Це абсолютно різні роботи, не схожі одна на одну ані змістом, ані ідеєю, разом із тим кожна з них варта уваги громадськості. Нагороду започатковано з метою відзначати відеоісторії та короткометражні фільми про Україну, її історію, унікальні місця та особистостей, які роблять щось важливе для країни.

До складу журі проекту ввійшли письменник Василь Шкляр, музикант і художник Юрій Журавель, режисер Сергій Шараєвський, генеральний директор Національного музею Революції Гідності Ігор Пошивайло, журналістка та громадська активістка Алла Мегель, журналістка та громадська активістка Олена Халімон, викладач Сергія Байдовського та військовий волонтер, культуролог і режисер Руслана Порицька, побратим Сергія Байдовського та боєць полку Азов Сергій Марчук.

Відзнаку заснувала ГО "Родина Героїв Небесної Сотні” у межах проекту "Відзнаки Героїв", щоб пам'ять про Небесну Сотню надихала молодь творити та змінювати себе й свою країну.

Організатори конкурсу прагнуть, щоб увесь світ та багато українців побачили нову цікаву Україну – "країну Гідності", про яку мріяли Герої Небесної Сотні.

Сергій Байдовський – активіст Євромайдану, вбитий снайпером 20 лютого 2014 на вулиці Інститутській у Києві. Герой України. Народився у місті Нововолинськ у сім”ї шахтарів, у великій родині священника. Коли Сергієві було 10 років, мама Марія змушена була поїхати на заробітки в Італію, щоб прогодувати трьох дітей, згодом і батько почав їздити в Росію на заробітки. Тому з 13 років Сергій виховувався у селі Менчичі Іваничівського району Волинської області, де жила бабуся. Виховували Сергія рідний дядько Онуфрій і тітка Галина. В останню путь його проводжало 20 тисяч жителів міста Луцька та весь рідний Нововолинськ. Сергія поховали в Менчичах.

Організатори заходу: ГО "Родина Героїв Небесної Сотні" за підтримки Національного музею Революції Гідності, Українського інституту національної пам’яті та Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьку.

Час: 11 грудня о 17:00
Місце: палац культури міста Луцька, вул. Богдана Хмельницького,, 1.