6-7 грудня в Києві відбудеться П’ятий форум патріотичних справ «Ми – Українці!»

6-7 грудня у Києві відбудеться П’ятий форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!». У заході візьмуть участь громадські активісти, політики, підприємці, науковці, освітяни та митці.

На Форум з’їдуться понад 120 осіб з усієї України. Учасники обміняються досвідом реалізації успішних проєктів, а також налагодять контакти і розширять співпрацю з однодумцями.

На стратегічній сесії «Нові виклики і горизонти патріотичного виховання» говоритимуть про розвиток української нації в сучасних умовах. Під час практичної сесії лідери громадських організацій презентують ініціативи національно-патріотичного спрямування в економічній, соціальній та культурно-освітній сферах. У межах заходу заплановані тематичні майстер-класи: «Як гуртувати команду», «Як виграти грант у держави», «Як розповідати про минуле без брому і нафталіну».

За підсумками Форуму учасники напрацюють рекомендації щодо підвищення дієвості й успішності національно-патріотичних ініціатив.

Тих, хто зацікавився участю у Форумі «Ми – Українці!», просимо зареєструватися за відповідною формою: https://bit.ly/33NWJcG.

Організовує подію Український інститут національної пам'яті спільно з Міжнародною благодійною установою «Центр національного відродження» та Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.