Публічний звіт голови Українського інституту національної пам’яті

24 лютого 2021 року відбудеться публічний звіт Голови Українського інституту національної пам’яті Антона Дробовича.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їхні результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Українського інституту національної пам’яті у 2020 році.

Регламент заходу:

  • 12:30 – 13:00 – презентація публічного звіту;
  • 13:00 – 13:30 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р.  № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) захід транслюватиметься на сайті Українського кризового медіа-центру.

При вході в УКМЦ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезінфекційну рамку. Вхід в залу тільки у масках та рукавичках. Обов’язковим є дотримання дистанції 1,5 м.

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Відповідальний структурний підрозділ: відділ інформаційного та організаційно-аналітичного забезпечення Управління комунікації та інформаційно-аналітичного забезпечення.

Контактна особа: Полтавець Оксана Миколаївна, начальник відділу, тел. (044) 253-15-63.

Якщо ви маєте намір відвідати презентацію звіту, просимо поінформувати про це до 12 години 23 лютого 2021 року на електронну адресу: uinp@memory.gov.ua.

Матеріали по темі