Виставка «2014–2022» відкриється в Галереї протестного мистецтва

Виставка «2014–2022» відкриється в Галереї протестного мистецтва

Виставка одеського живописця Гарольда Ізмайловського «2014–2022», приурочена до Дня Незалежності України, висвітлює боротьбу українців за свою державу від Майдану до сьогоднішньої повномасштабної війни. Авторський живопис доповнять уперше представлені артефакти війни, зібрані в польових експедиціях Музеєм Майдану та Штабом порятунку спадщини.

18 серпня, о 12:00, у Галереї протестного мистецтва в Києві відбудеться відкриття виставки з участю Гарольда Ізмайловського.

Твори Гарольда Ізмайловського – це художнє переосмислення важливих етапів боротьби за свободу 2014–2022 років: Революції гідності, АТО та ООС на сході України й повномасштабного вторгнення РФ. Щоб якомога точніше передати емоції епохи, взимку 2014-го митець неодноразово приїздив на столичний Майдан та брав участь у Революції гідності, а навесні разом із волонтерами їздив на Донеччину. Відтоді війна стала лейтмотивом творчості цього одеського живописця.

Виставку задумано як живописну ретроспективу спротиву українців у новітній час: спочатку через громадянський протест Майдану, згодом – у добровольчих батальйонах і врешті – в лавах потужних Збройних сил України.

Частину робіт, які буде представлено на виставці, Гарольд Ізмайловський передав до колекції Національного музею Революції гідності.

Триватиме виставка «2014 – 2022» у Галереї протестного мистецтва до 18 вересня, вхід вільний.

Акредитація ЗМІ доступна за посиланням.

Графік роботи Галереї протестного мистецтва (м. Київ, вул. Липська, 16, 1-й поверх):

ср–нд – 12:00–18:00,

пн, вт – вихідні.

Звертаємо вашу увагу на те, що станція метро «Хрещатик» поки що не працює, й частину урядового кварталу перекрито для проходу. Найближча станція метро – «Арсенальна».