Спеціальний показ фільму Віллена Новака "Чому я живий"

Спеціальний показ фільму Віллена Новака "Чому я живий"

8 жовтня у "Довженко-Центрі" відбудеться ексклюзивний допрем'єрний показ фільму Віллена Новака "Чому я живий" та зустріч з творчою групою за партнерства Українського інституту національної пам'яті. 

Де: "Довженко-Центр", вул. Васильківська 11, Київ

Коли: 8 жовтня, 19:00

У фільмі йдеться про довоєнне життя в Маріуполі. 17-річні Фрося і Льончик перебувають у вирі першого пристрасного кохання і мріють одружитися. Але Фрося українка, а Льончик - єврей. Дуже важко батькові дівчини поступитися своїми переконаннями та пустити в сім'ю іновірця. Картина зачіпає теми побуту довоєнного Маріуполя і складних відносин співжиття різних національностей, подій Другої світової війни на території України, колабораціонізму і Голокосту. Стрічку знято за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька "Тепер я турок, не козак...". 

У ролях: Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай та інші. Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков, художник-постановник – Віктор Фомін, композитор – Володимир Гронський.

Вхід вільний. У зв'язку з обмеженістю місць просимо вас акредитуватись за посиланням.