8 квітня Василю Овсієнку виповнюється 70 років. Запрошуємо на ювілейний вечір на його честь «Життя як покута»

У кожної епохи є свої літописці. Одним із найяскравіших і найретельніших літописців українського дисидентського руху є відомий політв’язень і дисидент, особливо небезпечний для радянської влади «злочинець-рецидивіст», а разом з тим – правозахисник, філолог і публіцист, невтомний відкривач «білих плям історії» Василь Овсієнко.

З нагоди поважної дати Український інститут національної пам’яті спільно з видавництвом «Кліо», науковим товариством імені Сергія Подолинського, Товариством політв’язнів і репресованих України та Музеєм шістдесятництва запрошують усіх на ювілейний вечір «Життя як покута», який відбудеться:

8 квітня о 17.00

в Будинку актора

(Київ, Ярославів вал, 7)

У заході візьмуть участь представники центральних органів влади, відомі історики, дисиденти, громадські активісти, серед яких Володимир В’ятрович, Вахтанг Кіпіані, Мирослав Маринович, Раїса Руденко, Євген Захаров, Олесь Шевченко, Микола Жулинський, Віра Соловйова та інші. Також прозвучать пісні та віншування у виконанні фольклорного дитячого театру «Дай Боже», ансамблю української музики «Дніпро», Віталія Свирида, Олени Голуб, Тараса Компаніченка та Оксани Мухи.

У фойє буде розгорнута виставка книг Василя Овсієнка і про нього.

Матеріали по темі