Презентація четвертої частини освітнього проєкту «Діалоги про війну»

Презентація четвертої частини освітнього проєкту «Діалоги про війну»

22 лютого 2024 року о 16:00 до 10-ї річниці російсько-української війни відбудеться презентація четвертої серії освітнього проєкту «Діалоги про війну», яка присвячена повномасштабному вторгненню РФ в Україну та відсічі агресії. 

Нагадаємо, що «Діалоги про війну» – це освітній проєкт, який складається з чотирьох відео у форматі розмови учениці з ветеранами сучасної російсько-української війни. Також ці відео супроводжуються методичними рекомендаціями для вчителів щодо використання роликів в освітньому просторі. Попередні відео з циклу «Діалогів» розкривали такі питання «Що таке війна?», «Чому Росія прагне захопити Україну?», «Що таке російсько-українська війна?».

Організатори проєкту: Український інститут національної пам’яті, Міністерство культури та інформаційної політики України,  ДП «Центр захисту інформаційного простору України».

Партнери: Музей історії міста Києва, Національний музей Революції Гідності

Локація: м. Київ, Музей історії міста Києва (вулиця Богдана Хмельницького, 7), 4 поверх.

Спікери:

Володимир Тиліщак – в.о. Голови Українського інституту національної пам’яті;

Тарас Шевченко – заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції;

Максим Удовиченко – генеральний директор ДП «Центр захисту інформаційного простору України»;

Володимир Жемчугов – Герой України, ініціатор і координатор проєкту; 

Олена Охрімчук – начальниця Управління забезпечення реалізації політики національної пам’яті в регіонах Українського інституту національної пам’яті, співаторка сценарію та методичних рекомендацій проєкт;

Анастасія Гайдукевич-Качуро – наукова співробітниця та кураторка виставкових проєктів Національного музею Революції Гідності.

Модеруватиме захід  Ганна Байкєніч – завідувачка сектору методичної роботи Українського інституту національної пам’яті, співавторка сценарію та методичних рекомендацій, координаторка проєкту.

Для участі в заході необхідно попередньо зареєструватися.

Матеріали по темі