Презентація відеоколекції усноісторичного проєкту «Крим. Окупація»

Український інститут національної пам’яті спільно з  Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим презентують нову відеоколекцію спогадів про окупацію Криму, записаних в межах усноісторичного проєкту «Крим. Окупація». 

Коли: 14 вересня, о 11:00.

Де: Київ, вул. Грушевського 24/2.

Захід відбудеться онлайн. Трансляцію можна дивитися на офіційних сторінках Українського інституту національної пам’яті та Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим у Facebook. 

На презентації представлять відеоколекцію спогадів про окупацію Криму та створені на їх основі популяризаційні відеоматеріали. Свідчення були записані в межах усноісторичного проєкту «Крим. Окупація», започаткованого навесні 2021 року Українським інститутом національної пам’яті спільно із Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим.

Учасники:

  • Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам'яті.
  • Антон Кориневич, постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим.

Модераторка: Тетяна Ковтунович, завідувач сектору обліку та збереження усних джерел Українського інституту національної пам'яті.

 Також у заході візьмуть участь політики, правозахисники, громадські активісти, журналісти, студенти та школярі, які були свідками подій окупації Криму.

Співорганізатори заходу: Українська Гельсінська спілка з прав людини в рамках програми USAID Ukraine “Права людини в дії”

Матеріали по темі