Пресконференція Українського культурного фонду та УІНП про підтримку досліджень історико-культурної спадщини України

У середу, 18 січня, о 13:00, Український культурний фонд спільно з Українським інститутом національної памʼяті проведуть пресконференцію щодо підтримки досліджень історико-культурної спадщини України.

Український культурний фонд презентує оновлену грантову програму «Культурна спадщина» на 2023 рік, складовою якої є лот «Дослідження з історико-культурної спадщини України».

Пресконференція відбудеться у Пресцентрі «Укрінформу» (Київ, вул. Богдана Хмельницького 8/16, зала 2). Формат заходу – офлайн.

Спікери:

  • Владислав Берковський, виконавчий директор Українського культурного фонду;
  • Максим Ярмистий, перший заступник, в.о. голови Українського інституту національної пам’яті;
  • Дмитро Рекеда, модератор, заступник начальника відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю Українського культурного фонду.

Для запобігання російському інформаційному тероризму в усьому світі й збереження пам’яті Український культурний фонд спільно з Українським інститутом національної пам’яті розробив новий ЛОТ «Дослідження з історико-культурної спадщини України» в межах грантової програми «Культурна спадщина». Мета такого кроку – сприяти активному дослідженню тем, якими спекулюють росіяни для виправдання повномасштабного вторгнення в Україну. А також загалом підтримати дослідження у сфері історико-культурної спадщини й сприяти таким чином появі нового культурного продукту з широкою культурно-просвітницькою складовою, що сприятиме протидії російській культурній експансії та міфам ворожої пропаганди.

Акредитація: anna@ukrinform.com Акредитація триватиме до 12:30 18 січня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання. Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Пресконференція також транслюватиметься на сайті та ютуб-каналі Укрінформу.

У разі виникнення уточнень звертайтеся за телефоном: +38 (096) 248 31 71.