Як отримати збірник документів “Чорнобильське досьє КҐБ. Суспільні настрої. ЧАЕС у поставарійний період”?

Як отримати збірник документів “Чорнобильське досьє КҐБ. Суспільні настрої. ЧАЕС у поставарійний період”?

Щоб безкоштовно отримати збірник документів “Чорнобильське досьє КҐБ. Суспільні настрої. ЧАЕС у поставарійний період”, треба зробити шість простих кроків. 

1. Написати лист на ім’я Голови Інституту Володимира В’ятровича від імені державного органу, органу місцевого самоврядування, навчального закладу, громадського об’єднання (що працює з підлітками), державних та комунальних установ, закладів, які проводять діяльність із формування у громадян патріотизму і національної свідомості, відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу (далі - заявник) на офіційному бланку. Лист підписується керівником.

2. У тексті листа обов’язково вказати:

  • назву та кількість примірників збірника, які заявник бажає отримати;
  • мету розповсюдження;
  • в тексті обов’язково зазначити, про «ОТРИМАННЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ»;
  • контактну особу Заявника, з якою можна буде координувати дії щодо пересилання збірника.

3. Лист надсилається:

  • поштовим відправленням за адресою: вул. Липська, 16, м. Київ, 01021; Український інститут національної пам’яті;
  • на електронну пошту - uinp@memory.gov.ua.

4. Після отримання листа та його реєстрації співробітники Інституту зв’яжуться з контактною особою для уточнення необхідної інформації та погодження термінів і способу передачі видання.

5. Збірник документів можна отримати безпосередньо за місцем знаходження Інституту у час, погоджений зі співробітниками.

6. Передача видання здійснюється тільки після надання належним чином оформленого Акту приймання-передачі. Акт готується співробітниками Інституту двох примірниках, які підлягають двосторонньому погодженню та підписанню керівниками, скріплюються печатками у разі наявності. Після підписання акту заявником один примірник  залишається в Інституті.

Окрім того збірник документів можна переглянути у форматі PDF.