Матеріали з інформаційної кампанії до Дня Незалежності – у відкритому доступі

Матеріали з інформаційної кампанії до Дня Незалежності – у відкритому доступі

15 серпня Український інститут національної пам’яті розпочав інформаційну кампанію «Незалежність – це ми!» до 29-ї річниці ухвалення Акта проголошення незалежності України.

Соціальними плакатами в рамках кампанії хочемо нагадати: уже третє десятиліття поспіль ми всі творимо вільну Україну. Якою вона є сьогодні та буде в майбутньому – залежить від кожного з нас.

Художнє рішення для восьми постерів, що увійшли до серії, розробив відомий український художник Андрій Єрмоленко. Плакати з серії також стали основою для соціальної реклами по всій Україні.

Упродовж тижня до Дня Незалежності УІНП поширює постери з серії в соціальних мережах та заохочує ділитися ними. Завантажити усі макети соціальних плакатів у форматі для друку та для соцмереж можна за посиланням.

Гасло інформаційної кампанії – «Незалежність – це ми!». Основними образами проєкту – а це лікарі, військові, вчителі, діти та молодь, закохані пари та люди у віці – ми прагнули, з одного боку, знайти те, що промовляє до кожного, а з іншого – звернути увагу на тих, від кого зараз безпосередньо залежить здоров’я, безпека, майбутнє країни.

«Цього року ми відзначаємо 29-ту річницю проголошення незалежності України та водночас входимо у ювілейний рік, упродовж якого маємо належно підготуватися до 30-річчя, зібратися з думками та зрозуміти, чого досягли як суспільство, порадіти поступу й означити виклики. Це одна з причин, чому цього року ми хотіли нашою соціальною кампанією акцентувати на тому, що успіхи та звершення вільної України не є чимось ефемерним й абстрактним, але навпаки – сумою конкретних перемог і досягнень кожного з нас. Ми всі творимо образ незалежної України, всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ», – говорить голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович.

Інформаційні матеріали до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Нагадаємо, що День Незалежності відзначається на честь ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цим документом Україна відновила свій суверенітет. Адже державність на українських землях має тисячолітню традицію. А під час Української революції 1917-1921 років українці, хай і ненадовго, реалізували кількасотлітню мрію про свою незалежну державу.

Проголошенню незалежності передувало прийняття Декларації про державний суверенітет України, 30-ту річницю якого відзначали 16 липня.