У Києві покажуть фільм про бійців УВО-ОУН «Незламні»

Фільм про бійців УВО-ОУН «Незламні» незабаром покажуть у Києві. У показі візьме участь одна з авторів фільму, директорка з виробництва Уляна Греділь. 

16 жовтня, 19:00

Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану. 

«Незламні» – це короткометражний  художній історико-документальний фільм, знятий на основі реальних подій, що розгортаються у місті Городку на Львівщині у 1932 році.

У результаті І Світової війни у Галичині знову господарює польський уряд, ліквідовуються українські установи, зачиняються українські читальні та школи, спустошуються українські села. Містами та селами котиться уся ненависть польського загарбника – пацифікація, а з нею злидні, голод, смерть. Та вихід є: «Здобудем волю Україні або ж згинемо у боротьбі за неї», й з’являються вони – незламні.

Група бійців УВО-ОУН (Української Військової Організації та Організації Українських Націоналістів) здійснює напад на польське поштове відділення у провінційному містечку для експропріації коштів, з метою використати їх на користь боротьби проти польського гніту над українським населенням Галичини. 

На головних героїв Василя Біласа, Дмитра Данилишина, Володимира Старика та Юрка Березинського чекають нелегкі випробування, виклики долі, та зустрічі віч-на-віч із ворогом. Ризик, зазирання смерті у вічі, авантюри та зрада, а все заради одного – аби розворушити тут темні українські маси. 

Тизер

Режисер фільму – о. Михайло Греділь.

Вхід на показ вільний, але, оскільки приміщення може не вмістити всіх охочих, просимо попередньо зареєструватися – http://bit.ly/30UcYTe. 

Заходи організовано Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності та та ГО «Апостольська Чота».