Виставка «Стерті з лиця землі»

Банерна виставка «Стерті з лиця землі» охоплює фотосвідчення руйнувань різних регіонів: Луганщина, Донеччина, Слобожанщина та Південь України. Тематичні банери акцентують увагу на знищених на 80-100 відсотків населених пунктах, перетворених російською армією на пустку і руїну. Зокрема,  Попасна, Мар’їнка, Соледар, Бахмут.

На банерах розміщені QR-коди з посиланням на короткі відео знищених сіл і міст України, які додатково візуалізують весь жах та морок випаленої ворогом землі.

У виставці використана інформація та відеоматеріали, що були надані УІНП Міністерством розвитку громад, територій та  інфраструктури України, Луганською, Донецькою, Миколаївською, Херсонською та Харківською обласними військовими адміністраціями

Фотоматеріали для виставки надані відомими військовими фотографами, пресслужбами 93-ї  окремої механізованої бригади «Холодний Яр», 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, фотокореспондентами українських медіа.

За посиланням можна завантажити файли для друку українською мовою. 

За посиланням можна завантажити файли для друку англійською мовою.

За посиланням можна завантажити файли для друку польською мовою.

За посиланням можна завантажити файли для друку іспанською мовою.