Настільна гра “Українська революція 1917-1921”

Настільна гра “Українська революція 1917-1921”

Макети гри "Українська революція 1917 - 1921 років" для друку

Як безкоштовно отримати гру?

Українська революція 1917–1921 років повернула нашу батьківщину на мапу світу. Після століть бездержавності українці створили власний парламент, уряд, військо, академію наук, здобули міжнародне визнання. Нинішні символи України – синьо-жовтий прапор, тризуб, гімн “Ще не вмерла Україна” обрані державними ще тоді.

Революція стала уроком: що треба і чого не слід робити для творення держави. Чи засвоїли ми його? Чи достатньо знаємо про ті буремні роки? Перевірити допоможе пропонована гра.

За основу дизайну взято Оглядову карту українських земель Степана Рудницького, яка включає до етнічної України, зокрема, Крим та Кубань.

У наборі є спеціальний посібник, розроблений співробітниками Інституту. Після його прочитання грати в настільну гру стає значно легше.

Гра побудована за типовою схемою - ігрове поле і 88 клітинок-ходів, по яких рухаються гравці і вирішують завдання. Ігровий комплект складається з 12 пазлів, які утворюють ігрове поле. Умовно поле поділене на на 6 регіонів:

І - Київщина-Лівобережжя,

ІІ - Волинь,

ІІІ - Галичина,

ІV - Поділля,

V - Південь,

VІ - Схід.

 

У січні 2019 року Український інститут національної пам’яті презентував гру для мобільних пристроїв «Сто років боротьби. Українська революція», яка створена на основі настільної гри «Українська революція 1917–1921 років».

Адаптація гри: смартфони та планшети на базі Android і iOS. Режим: багатокористувацький, без доступу до Інтернету. Застосунок доступний для всіх версій Аndroid, починаючи з 5.1 та для всіх версій iOS.

Аndroid-версія гри вже в магазині додатків Google Play - play.google.com: http://bit.ly/2FwGEjs (шукати поле «Українська революція»). ІОS-версія розміщена в магазині додатків Аpple store за посиланням: https://apple.co/2MgBgl0.