Фахівці Українського інституту національної пам’яті взяли участь в Освітній Толоці

Фахівці Українського інституту національної пам’яті взяли участь в Освітній Толоці

Третій рік поспіль Український інститут національної пам’яті підтримує проєкт професійного розвитку «Освітня толока» кафедри філософії і освіти дорослих Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України та  Інституту модернізації змісту освіти.

Цього разу учасниками Зимової толоки, яка відбулася в Києві 9–11 січня 2020 року, стали вмотивовані представники з 16 областей України: Київська, Дніпропетровська, Чернігівська, Черкаська, Миколаївська, Полтавська, Луганська, Донецька, Кіровоградська, Вінницька, Запорізька, Волинська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька області та Київ. Усі учасники творчо та інтелектуально долучилися до навчання.

Співробітниці Українського інституту національної пам’яті Олена Охрімчук та Ганна Байкєніч представили інтерактивну лекцію «Знак твоєї Свободи». Були висвітлені питання відновлення історичної пам’яті, формування національної ідентичності та самосвідомості, нові форми патріотичного вихованні засобами видавничих та освітніх проєктів Інституту. Також було проведено майстер-клас із організації історичного фестивалю про символи України – тризуб, прапор, гімн, гривню – на основі методичних рекомендацій, матеріалів тематичної виставки «Символ твоєї свободи: 100 років Державного Герба України», брошури «100 років Української революції 1917-1921 років» та відеоуроку «Українська революція 1919–1921 років. Як творилася держава».

Директори та заступники директорів закладів позашкільної освіти, керівники гуртків, начальники управлінь, вчителі та методисти з різних куточків України мали змогу долучитися і до лекцій-презентацій, майстер-класів, медіа-ігор, майстерень педагогів, коучінгів тощо.

Усі організатори та учасники Зимової толоки отримали видання Українського інституту національної пам’яті.